شش راه ساده برای کسب درآمد در دنیای ارزهای دیجیتال

شش راه ساده برای کسب درآمد در دنیای ارزهای دیجیتال

دنیای ارزهای دیجیتال در سراسر دنیا، به عنوان یکی از درآمدزاترین پلتفرم‏‌های مالی و اقتصادی شناخته می‎شود که همه روزه افراد زیادی برای کسب درآمد و رسیدن به سود در این پلتفرم مشغول به فعالیت می‎شوند. همانطور که می‌‏دانید راه‌‏ها و روش‏‌های زیاد و متنوعی در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد که می‏‌توانند افراد را به کسب درآمد برسانند. برخی از این روش‌‏ها، عبارتند از سرمایه‏ گذاری مستقیم در یک صرافی ارز دیجیتال آنلاین مانند “ binance “، ” bittrex “، ” coinbase ” یا این که خرید و فروش مستقیم ارزهای دیجیتال مطرح  از جمله بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش ، ریپل و غیره و یا استخراج ارزهای دیجیتال با کمک استخرهای استخراجی مانند ” BTC.com “، ” Antminer ” یا ” tmpool.net ” که در کل افراد می‌‏توانند از طریق این روش‌‏ها، سود مناسبی را برای خود بدست آورند. البته علاوه بر روش‌‏های معمول بالا، روش‌‏های دیگری نیز در راستای کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارند که نسبت به روش‌‏های قبلی نسبتاً راحت‏‌تر هستند که در واقع افراد از طریق این روش‏‌ها، می‏‌توانند با صرف هزینه‌‏های کم‏تری به راحتی به کسب درآمد بپردازند. از این رو در این مقاله قصد داریم که 6 مورد از این روش‌‏های ساده برای کسب درآمد در دنیای ارزهای دیجیتال را خدمت شما معرفی نماییم.

Sola

همانطور که می‏‌دانید در سال‏‌های اخیر، ارزش و اهمیت شبکه‏‌های اجتماعی به طرزی شگفت انگیز در حال افزایش و گسترش است و شاهد ظهور شبکه‌‏های اجتماعی جدیدی در قالب موضوعات و فعالیت‏‌های مختلف در سطح اینترنت هستیم که شبکه‌‏ی اجتماعی ” Sola ” نیز یک نمونه از این شبکه‏‌های اجتماعی است. البته با این تفاوت که در این شبکه‏‌ی اجتماعی به ازای انجام برخی از امور ، توکن مخصوص به این سایت در اختیار کاربران قرار می‏‌گیرد. بعنوان مثال کاربران با ثبت نام در سایت، ایجاد پست و یا دعوت دوستان خود به سایت، می‌‏توانند مقداری ارز دیجیتال را در قالب توکن‏‌های ” Sola ” دریافت کرده و با فروش این توکن‏‌ها،کسب درآمد کنند.

Revain

یکی از موضوعات خاص مطرح در دنیای اینترنت، مسئله و موضوع ثبت نظر در مورد مسائل مختلف است که از این طریق ارائه دهندگان یک کار، می‏‌توانند نسبت به دریافت نظرات کاربران اقدام کرده و در نتیجه بتوانند در راستای اعمال تغییرات و یا تقویت کار خود تصمیماتی را در نظر بگیرند. پلتفرم ” Revain ” نیز به عنوان یکی از پلتفرم‌‏های ثبت نظرات در سطح اینترنت است که  پر کردن فرم های نظرسنجی ، نسبت به شرایط مختلف، ارزهای دیجیتال مشخصی را در اختیار کاربران قرار می‌‏دهد که از این حیث می‌‏توان نسبت به کسب درآمد ساده از این سایت در قالب ارزهای دیجیتال، امیدوار بود.

Presearch

” Presearch “، که به عنوان یک موتور جست و جو نسل جدید  با هدف جذب کاربران بیش‎تر ، برای کاربران جوایزی را در ازای استفاده از موتور جست و جو در قالب توکن‏‌های مخصوص به خود یعنی توکن‏‌های ” PRE ” در نظر گرفته است. افراد به راحتی و با استفاده از کاربرد امکانات این موتور جست و جو، می‏‌توانند نسبت به کسب درآمد از این طریق، امیدوار باشند.

Trybe

” Trybe ” نیز به عنوان یکی از سایت‏‌های اشتراک‏‌گذاری مطالب در سطح اینترنت مطرح است  که نسبت به روش ‏های دیگر مطرح در زمینه کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال شناخته و پذیرفته شده تر است. در این پلتفرم نیز به ازای فعالیت‎های خاص ، جوایزی برای کاربران در نظر گرفته شده است که این جوایز در قالب توکن‌‏های ” Trybe ” که مخصوص این پلتفرم هستند، در نظر گرفته شده است که علاقه‏‌مندان به راحتی می‌‏توانند از این طریق، نسبت به کسب درآمد اقدام نمایند.  توکن‏‌های اهدا شده در این محیط، مبتنی بر شبکه‏‌ی  ای او اس ” EOS ” هستند.

Ono

یکی دیگر از شبکه‌‏های اجتماعی که از طریق اهداء جوایزی در قالب ارزهای دیجیتال، قصد جذب کاربران فعال  را دارد، شبکه‌‏ی اجتماعی ” Ono ” می‌‏باشد. در این شبکه‌‏ی اجتماعی نیز به ازای فعالیت کاربران توکن‏‌هایی در قالب ” ONOT ” در اختیار کاربران قرار داده می‌‏شود که این پروژه نیز یک پروژه مبتنی بر  ای او اس ” EOS ” می‏‌باشد.

Dmunity

یکی دیگر از روش‏‌های راحت کسب درآمد در دنیای ارزهای دیجیتال، استفاده از سایت ” Dmunity ” می‏‌باشد. بدین صورت که برای کاربران فعال در این سایت که نسبت به پست‏ های مختلف منتشر شده در سایت، نظر ارسال می‏‌کنند، جوایزی در قالب ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شده است که کاربران از طریق عضویت و فعالیت در سایت، به راحتی می‏‌توانند به کسب درآمد بپردازند.

در کل باید گفت که در دنیای ارزهای دیجیتال روش‏‌های بسیار زیادی برای کسب درآمد راحت وجود دارد که به راحتی می‏‌توانید با جست و جو و پیدا کردن این موارد، نسبت به کسب سود و درآمد از این عرصه، اقدام نمایید.